fbpx
team_member_8

Vivamus vel arcu nec nunc tincidunt imperdiet eget sit amet tortor. Nam ornare eleifend condimentum.

Fotografia to Życie

Zapraszam na sesje zdjęciowe
Fotograf rodzinny

Fotografia to nie tylko obrazek rzucony wśród setek innych zdjęć, ale to pamiątka podróży naszego życia, najpiękniejszej jaką kiedykolwiek odbyliśmy.

Jak zaczęła się moja historia z fotografią? Wcale to nie było od momentu pojawienia się w życiu mojego dziecka, kiedy  to chwyciłam do ręki aparat i tak już zostało, nie… to nie moja historia. 

Fotografia zawsze gdzieś mi tam towarzyszyła, to ja zawsze miałam aparat i robiłam zdjęcia, czy to na wycieczce klasowej, czy na imieninach cioci. Ale zaczęłam pracę po studiach ekonomicznych w korporacji. Przez 10 lat pracowałam jako Analityk Finansowy, najpierw w Krakowie później w Dublinie. I to właśnie w firmie Sandisk w Irlandii był organizowany konkurs na fotografię tzw. landscape.  Moje fotografie zdobyły 1 i 3 miejsce  a Pani z działu HR, która wręczała nagrody powiedziała mi szeptem do ucha, że powinnam zmienić pracę. Ale wtedy potraktowałam to jako żart. Jednak te słowa od tamtego momentu były w mojej głowie i często do nich wracałam. Gdy po powrocie do Polski miałam moment , gdzie mogłam zastanowić się co dalej robić, odpowiedź mogła być już tylko jedna… i tak oto tu jestem.

Czuję się niezwykle zaszczycona mogąc fotografować najważniejsze momenty w życiu rodziny, dlatego dziękuje wszystkim moim klientom za powierzenie mi tej zaszczytnej roli bycia waszym fotografem.

 Zapraszam do kontaktu tel. 661 666 093 lub przez formularz kontaktowy dostępny tutaj.

Wizytówka mojej Firmy w google  jest dostępna pod linkiem Fotografia Ciążowa

error: Content is protected !!