team_member_8

Vivamus vel arcu nec nunc tincidunt imperdiet eget sit amet tortor. Nam ornare eleifend condimentum.

Szum Dla Niemowlaka dla niemowlaka to nie tylko jest pozytywka lub glos Mamy, ale są też inne opcje. Biały szum dla niemowląt to dzwięk, będący najbardziej skutecznym narzędziem, który sprawia, że twoje dziecko zaśnie i uspokoi się bardzo szybko. Szumy przypominają dziecku odgłosy z okresu życia płodowego.

Biały szum był już stosowany przez nasze babcie, tak więc nie jest to nic nowego. Szum Dla Niemowlaka daje naprawdę super efekty, dlatego też producenci akcesoriów dla dzieci, również się zainteresowali białym szumem i zaczęli go stosować w różnych przedmiotach dla dziec, jak na przykład Miś Szumiś. Obecnie na rynku można kupić wiele tego typu urządzeń. Wybierając je, trzeba znać podstawowe zasady ich użytkowania.

Szum dla Niemowlaka – czy naprawdę działa uspokajająco?

Biały szum dla dzieci to jednolity dźwięk akustyczny, który pomaga niemowlętom zasnąć w szybkim czasie. Jest on niezwykle skuteczny w trudnych dla rodziców sytuacjach, np. kiedy niemowlak nie potrafi zasnąć, ma kolkę lub czuje niepokój. Biały szum kojarzy się z odgłosami znanymi z życia prenatalnego. Taki odgłos maluszek słyszał już w brzuchu mamy, na przykład była to przemieszczająca się  treść pokarmowa czy szum płynącej krwi w pępowinie. Te Szumy tworzą zatem komfortowe środowisko, przypominające maluszkowi czas, kiedy przebywał w brzuszku mamy. Po przyjściu na świat dziecko słyszy przeróżne nowe dla niego odgłosy, których nie dane mu było poznać w łonie matki. Zbyt dużo nowych bodźców sprawia, ze maleństwo czuję się źle, niespokojnie i może minąć dużo czasu, zanim przyzwyczai się do nowego środowiska. Dlatego będąc już na świecie, biały szum pomoże maleństwu się uspokoić i zrelaksować, gdyż będzie słyszał znajome dźwięki.

Jeśli zastanawiasz się gdzie znaleść takie szumy, które można dziecku puszczać przez długi czas i to zupełnie za darmo, zapraszam na mój kanał Youtube WHITE NOISE Calming gdzie znajdziesz różnych szumów dla niemowląt do wyboru, jak na przykład ten, kojący szum wiatru: SZUM DLA NIEMOWLAKA – WIATR 10 H

Zapraszam do odwiedzin i subskrypcji, nowe szumy są dodawane co tydzień.

Prev Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!