team_member_8

Vivamus vel arcu nec nunc tincidunt imperdiet eget sit amet tortor. Nam ornare eleifend condimentum.

Temat „Sesja ciążowa Kraków„. W tej części chciałam pokrótce opisać jak wygląda sesja i jak należy się przygotować do sesji oraz jak wygląda realizacja od strony fotografa. Kobiety, rodziny przychodzące na taką sesję, powinny być świadome, że jest to praca zarówno dla fotografa jak i dla pozującej Pani z brzuszkiem. W końcu to pani w ciąży zostaje na tą godzinę modelką. Oczywiście to fotograf jest odpowiedzialny za przebieg całej sesji, dotyczy to: zapewnienia eleganckich sukni ciążowych , odpowiedniego doboru teł fotograficznych, oświetlenia, stworzenia komfortowych warunków dla przyszłej mamusi oraz sprawnej i szybkiej pracy, tak by Pani w ciąży nie męczyła się zbyt długo pozując. Fotograf powinien też znać techniki pozowania dla kobiet w ciąży i ich partnerów oraz odpowiednio umieć poinstruować osoby pozujące.

Pełna galeria zdjęć ciążowych: sesja ciążowa Kraków

Cennik sesji ciążowych pod linkiem: cennik sesji ciążowych

 

Pytania i odpowiedzi – sesja ciążowa Kraków:

  • Kiedy najlepiej wykonać sesję?

– sesje ciążową wykonuje się w siódmym albo ósmym miesiącu ciąży, kiedy brzuch jest już widoczny. Oczywiście można wykonać sesje później, jeśli pani czuje się dobrze.

  • Jak długo trwa sesja?

sesja ciążowa trwa 1- 1.5 godziny w zależności od wybranego pakietu zdjęć i stylizacji.

  • Czy taka sesja jest męcząca?

– fotografia ciążowa wymaga jedno godzinnego pozowania przed obiektywem i może być trochę męcząca. W studio posiadam miejsce, gdzie klientka może usiąść i odpocząć, sama też nie przedłużam sesji i staram się, by wszystko przebiegało sprawnie.

  • Jak mam się przygotować do sesji?

– bardzo proszę panie o depilację dwa dni lub dzień przed sesją, włosy umyte, uczesane, należy wykonać w domu makijaż oraz dobrze jest mieć zadbane, pomalowane paznokcie palców dłoni.

  • Czy makijaż i fryzura są wliczone w cenę sesji?

– nie, na życzenie klientki, za dodatkową opłatą do studia mogę zaprosić profesjonalną makijażystkę, która wykona makijaż. W innym razie, klientka sama w domu się maluje i czesze a ja wprowadzam przed sesją poprawki do fryzury i makijażu.

  • Czy fotograf ma suknie do pozowania?

– dostarczam kilka sukni do wyboru klientki, w różnych kolorach, są to długie i eleganckie suknie przeznaczone do fotografii ciążowych.

  • Czy sesja obejmuje zdjęcia z partnerem i dziećmi?

– tak, wspólne zdjęcia są w pakiecie sesji ciążowej.

  • Jak ma się ubrać partner na sesję?

– proszę, by partner miał na sobie wizytową koszulę, w kolorze szarym, niebieskim lub kremowym, najlepiej dwie koszule w różnych kolorach. Pani będzie pozowała w eleganckich sukniach i pan też musi wyglądać elegancko.  Spodnie mogą być jeansy lub wizytowe.

 

Bardzo fajny artykuł na temat fotografii ciążowej, można znaleźć na blogu oczekując .pl, tutaj jest link : sesja ciążowa

Świetnie opisała też przygotowania do sesji ciążowej Agnieszka Kudela na swoim blogu: jak przygotować się do sesji ciążowej

Również na innych portalach w internecie znajdziecie sporo trafnych wskazówek, np. fotograf ciążowy

Decydując się na sesje ciążową, warto poszukać fotografa, który ma swoją stronę internetową na której można zobaczyć portfolio zdjęć z sesji ciążowej, warto też sprawdzić firmową stronę na facebooku.  Zachęcam też do poczytania różnych artykułów w internecie, gdzie kobiety zdają swoje relacje z przeprowadzonej sesji ciążowej. Takie artykuły można znaleźć np, na blogach jak bakusiowo.

fotografie ciążowe

sesja ciążowa Kraków

sesje ciążowe

studio fotografii ciążowej

sesja ciazowa

fotografie ciążowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prev Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!