team_member_8

Vivamus vel arcu nec nunc tincidunt imperdiet eget sit amet tortor. Nam ornare eleifend condimentum.

sesja świąteczna Kraków

 Sesja Świąteczna Kraków

 Temat sesja świąteczna Kraków jest dla mnie jako fotografa czasem wzmożonej pracy, ale jakże pięknej i magicznej. Jestem ogromnie szczęśliwa, że i w tym roku mogę zaprosić wspaniałe rodziny na sesje świąteczne. Dla mnie jako fotografa rodzinnego miesiące listopad i grudzień są czasem intensywnej pracy nad sesjami świątecznymi. Szczerze, to uwielbiam ten okres, już na początku listopada tworzy się magiczna atmosfera świąteczna, bo wiecie, co jest piękniejsze od samych Świąt – czas oczekiwania na nie. Uwielbiam te ulice całe w świątecznych światełkach, świąteczne dekoracje i krakowski rynek ze swoim słynnym kiermaszem. To chyba najbardziej magiczny okres w całym roku.

Ja, jako fotograf dziecięcy tutaj mam ogromną przyjemność celebrować tą świąteczną atmosferę jeszcze bardziej niż inni i to prawie przez dwa miesiące. Moje studio w tym okresie zamienia się w prawdziwie świąteczną scenerię, którą przygotowuję specjalnie dla Was,  a do studia przychodzą rodziny ze swoimi dziećmi, by wykonać im mini sesje świąteczną. Ubieramy się w świąteczne stroje, jemy pierniki, słuchamy świątecznej muzyki i przy tym robimy cudowne zdjęcia.  Zdjęcia te są później tworzą niezwykły dodatek do Świąt i prezent dla bliskich. Wszystko oddaje w cudownej oprawie, aby jeszcze bardziej podkręcić świąteczną aurę.

Rodziny, które mam zaszczyt gościć u siebie w studio są zawsze cudowne i jestem im ogromnie wdzięczna, że mi zaufali i przyszli do mnie na sesje świąteczną w Krakowie. Ja jestem gotowa stanąć na głowie, aby oddać im najpiękniejsze z możliwych zdjęć, żeby mogli do nich wracać nawet za kila lat i oglądać z sentymentem. Dlatego zachęcam rodziny, aby takie sesje wykonywali co roku, jest to wspaniała pamiątka tego, jak ich dzieci rosły z roku na rok. Pamiętaj, że tego czasu już nie cofniesz, kiedy twoje dzieci są małe, a oglądanie ich na pięknych fotografiach, jest bezcenną pamiątką.

Dlatego nie wahaj się, tylko przyjdź do mojego studia w Krakowie na sesje świąteczną, a ja oddam ci piękne i magiczne zdjęcia.

Zapraszam Sesja świąteczna Kraków te. 661 666 093

Zapraszam również do śledzenia mnie na facebooku : BeataAnnaFotografia oraz na Instagramie: BeataAnnaPhoto

A oto co działo się rok temu:

sesja świąteczna

świąteczna sesja zdjęciowa

świąteczna sesja zdjęciowa

Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!